Alle producten
-
De auto zet Draadloze Lader op
-
Desktop Draadloze Lader
-
De Draadloze Lader van het muisstootkussen
-
Snelle Draadloze het Laden Tribune
-
Multifunctie Draadloze Lader
-
Draadloze het Laden Machtsbank
-
Draadloze Laderspost
-
Draagbare Draadloze Laders
-
Magnetische Draadloze Lader
-
Wekker Draadloze Lader
-
Lamp Draadloze Lader
-
Ingebedde Draadloze Lader
-
Snelle het Laden USB Kabels
zoekwoorden [ 10w qi fast wireless charging pad ] bij elkaar passen 106 producten.
van het de Muisstootkussen van 15W Qi 800x300 de Draadloze Lader
| Productnaam: | 15W het snelle het Laden Stootkussen Mat Wireless Charger van de Gokkenmuis |
|---|---|
| GROOTTE: | 800*300*3 (mm) of douane |
| Productgewicht: | 560g |
Tribune van de typec 15W de Magnetische Draadloze Lader voor Iphone 12 Pro Mini
| Puntnaam: | Typec Magnetische Draadloze Lader met Tribune |
|---|---|
| Materiaal: | PC.ABS |
| Inputinterface: | TYPEC |
Dubbele het Laden Mobiele Telefoon Draadloze Lader 2 in 1 Regelbare Hoek
| Product: | 2 in 1 Mobiele de Telefoon Draadloze Lader van de Hoek Regelbare Dubbele Last |
|---|---|
| Productgewicht: | 249g |
| Inputhaven: | Type C |
De zwarte Rubber15w-Waterdichte Computer van het de Ladersgokken van het Muisstootkussen Draadloze
| Productnaam: | De waterdichte Draadloze Lader van Muismat pad with 15W |
|---|---|
| Grootte: | 800*300*3 (mm) of douane |
| productgewicht: | 560g |
Drie in Één Magnetische Draadloze Lader Iphone van 15w met Nachtlicht
| Product: | Drie in Één Magnetische Draadloze Lader voor Iphone met Nachtlicht |
|---|---|
| productgewicht: | 294g |
| Inputhaven: | Type C |
Hoge Macht 110 KHZ om Draadloze het Aluminiumlegering van de Ladersdesktop
| Productnaam: | Aluminiumlegering om Draadloze Lader |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium alloy.PC/ |
| Grootte: | φ101*6.6mm |
De snelle het Laden Auto zet Draadloze Lader op
| Materiaal: | ABS+PCB |
|---|---|
| Bescherming: | OVP, OCP, OPP |
| Input: | 5V/2A, 9V/1.67A |
ABS PC 3 in 1 opvouwbaar en draagbaar magnetisch draadloos oplader met snel opladen
| Uitgangsspanning: | 5V/1A, 9V/1.1A |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Snel ladend: | Ondersteun PD / QC om snel op te laden |
2023 Nieuwe transparante hoge kwaliteit snel opladen magnetische 15W draadloze oplader 2 in 1
| Productnaam: | Nieuwe transparante hoge kwaliteit snel opladen magnetische 15W draadloze oplader |
|---|---|
| Materiaal: | Gehard glas, stof |
| maat: | 115*69*11mm |
Krijg snel opladen met 3 in 1 draadloos oplader 15W Output Power
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 5V/1A, 9V/1.1A |
| Inlaatspanning: | 5V/2A, 9V/1.67A |

